Universytet monstriv

Universytet monstriv
  Trailer  k pořadu Universytet monstriv
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu: Universytet monstriv

Už od té doby, kdy byl Mike Wazowski jenom malé monstrum, snil o tom, že se stane úspěšnou příšerkou. A všichni přeci vědí, že ty nejlepší příšerky pocházejí z Univerzity pro příšerky. Ale hned během prvního semestru na univerzitě se začnou Mikeovy plány hroutit, když mu cestu zkříží příšerkovské eso James P. Sullivan, řečený Sulley, který je na strašení přirozený talent. Této dvojici se život na univerzitě i na koleji malinko vymkne kontrole a jejich soutěživost je dovede až k vyhazovu z elitního univerzitního strašícího programu. A aby to bylo ještě horší, Mike i Sulley si uvědomí, že budou muset spolupracovat, pokud budou chtít své průšvihy napravit.

Originální název:

Monsters University

Režie: Dan Scanlon
Hrají a postavy: Billy Crystal (Mike (Tomáš Trapl)), John Goodman (Sullivan (Jiří Hromada)), Steve Buscemi (šerif (hlas)), Helen Mirrenová (Dean Hardscrabbleová (hlas)), Peter Sohn (Squishy (hlas)), Joel Murray (Don (Vlastimil Zavřel))
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 72 %
Vysíláno na: New Channel

Recenze uživatelů:

První příšerky byly velice zdařilé a hodně se mi líbili, ale že bych nějak jásal po dvojce... ani ne. I když opět se jedná o velice zdařilý animák, přeci jen je to pixar, nemá už to tu svižnou jízdu a originalitu jedničky. Zasmějete se, ale ne tak moc jako předtím. Alespoň potěší finále, kde je zparodován snad každý hororový film, který byl kdy natočen.
70% Fisek
Kolikrát už bylo tohle natočeno? Milionkrát? Spíš vícekrát. Tady to máme založené na Příšerkách s. r. o., dobře, sem tam se podařil nějaký ten vtípek, ale příběh je lepší vůbec nesledovat. Kromě toho drobného vrtochu na konci opravdu nic nepřináší. Jednu hvězdičku navíc musí dát ovšem každý, kdo má (tak jako my) doma plyšového Sullivana za samolepky z Billy...
master19
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina