Sledovat
Tom a Jerry: Kouzelný prsten
online

Tom a Jerry: Kouzelný prsten
  Trailer k pořadu Tom a Jerry: Kouzelný prsten Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu

Slavná zvířecí dvojice animovaného filmu Tom a Jerry se vrací a prožívá nová dobrodružství. A opět je to jejich nepotlačitelná zvědavost, která způsobí malér.
Slavná zvířecí dvojice animovaného filmu Tom a Jerry se vrací a prožívá nová dobrodružství. A opět je to jejich nepotlačitelná zvědavost, která způsobí malér. Tajemný kouzelný prsten, který Tom střeží jako oko v hlavě, se totiž shodou okolností navlékne Jerrymu přes hlavu a ten musí najít způsob, jak se prstenu zbavit. O totéž se ovšem snaží i Tom, jenže jeho nápady jsou jako obvykle dost potřeštěné.

Režie: James T. Walker
Hrají a postavy: Jeff Bennett (Tom - hlas), Frank Welker (Jerry - hlas), Charlie Schlatter (Chip - hlas), Jim Cummings (Butch - hlas), Maile Flanaganová (Boy - hlas), Jess Harnell (Policista - hlas)
Země: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 61 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova 17.11.2022 05:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська