Sledovat Tarbíci online

Přehrajte si Tarbíci online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 82 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
  Sledovat Tarbíci online
Žánr:
animovaný
Režie:
Bára Dlouhá
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2011
Popis:
Tarbíci a želva Oči jako myšky, nohy jako klokani, ocásek jako lvi a skáčou jako blechy - že taková zvířata nejsou? Ale jsou! Jsou to tarbíci, malá zvířátka z africké pouště. Dva hlavní hrdinové - podnikaví sourozenci Tom a Týna - se každý den vydávají na výpravu ven do přírody, a přitom dávají pozor na "strašlivého marabu", jak jim radí jejich tatínek. Marabu je totiž velký africký čáp a odvěký nepřítel tarbíků. Tatínek ovšem netuší, že marabu, se kterým se seznámili Tom s Týnou, je ještě maličký a jediné, co je na něm strašlivé, je jeho nešikovnost. A kdyby na něj tarbičí sourozenci nedávali pozor, určitě by se mu něco stalo! A tak se Tom, Týna a Maličký marabu tajně scházejí a hrají si spolu, protože si jako všechny děti nevybírají kamarády podle toho, ke komu patří, ale jací jsou. Premiéra, v ČT ještě nevysíláno.
Sledujte na:
ČT :D

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.