Sledovat Tak si představ online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Tak si představ
  Trailer k pořadu Tak si představ   Sledovat 1569 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Fantasy, Komedie, Pohádka, Rodinný
Režie:
Karey Kirkpatrick
Hrají a postavy:
Eddie Murphy (Evan Danielson), Thomas Haden Church (Johnny Whitefeather), Yara Shahidi (Olivia Danielson), Ronny Cox (Tom Stevens), Stephen Rannazzisi (Noah Kulick), Nicole Ari Parkerová (Trish)
Scénář:
Chris Matheson, Ed Solomon
Země:
USA, Německo
Rok výroby:
2009
Popis:
Co když váš úspěch závisí na fantazií vaší dcery? Ambiciózní finančník nečekaně zjistí, že se jeho profesionální impérium hroutí. Pomoc najde u své sedmileté dcerky, která ho pozve do svého smyšleného světa imaginárních princezen. Spolu se pak vydají na vzrušující cestu, během které zjistí, že někdy není potřeba nic než jen trocha fantazie ... a spousta lásky.
Hodnocení:
57 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko