Sledovat
Princezna a písař
online

Princezna a písař
  Trailer  k pořadu Princezna a písař
Přehrajte si Princezna a písař online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 156 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu: Princezna a písař

Ona má svou hlavu a on má svůj plán, jenže teď musí spoléhat jeden na druhého!
Křivě obviněný písař Janek musí utéct z království, aby si zachránil vlastní život. Přidává se k němu i princezna Amálka prchající od zlého ženicha. Podaří se cti vyhrát nad lží?

Žánr: Pohádka
Režie: Karel Janák
Hrají a postavy: Matous Ruml (Janek), Monika Timková (Amálka), Maroš Kramár (Dietrich), Jiří Bartoška (král), Petr Nárožný (Scapani), Jiří Hána (podvodný nápadník Ludvík)
Scénář: Rudolf Merkner
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 58 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 25.12.2023 14:32

Recenze uživatelů:

Nebylo to špatné, bylo to místy i vtipné. Ale docela mně vadily ty nesmyslné kung-fu skákací scény, dle mě zcela zbytečné a rušivé. Princeznu v hlavní roli bych asi vybral jinou, tolik mě neoslovila jako jiné. Herecké obsazení další na TV film celkem slušné.
60% krakonos01
Ruml zaválel, vážně vydařená pohádka. Nikdo nebyl uřvaný, žádná zbytečná kouzla a podivné fantasy postavy. Takové pohádky mám ráda. Nevím, co na to děti, mně se to líbilo :)
100% Tunic
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina