Sledovat Pošťák Pat zvláštní zásilková služba online

Přehrajte si Pošťák Pat zvláštní zásilková služba online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online Animovaný, Pohádka, Dětem, Rodinný Pošťák Pat zvláštní zásilková služba na ČT :D!
  Sledovat Pošťák Pat zvláštní zásilková služba online
Žánr:
Animovaný, Pohádka, Dětem, Rodinný
Režie:
Ivor Wood, Chris Taylor
Hrají a postavy:
Ken Barrie (Narrator (hlas)), Carole Boydová (paní Goggins / ...), Kulvinder Ghir (Ajay Baines / ...), Janet James (Julian Clifton / ...), Archie Panjabiová (Meera Baines/Nisha Baines (hlas)), Melissa Sinden (Jess the Cat)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1981
Popis:
Příběhy se odehrávají ve vesnici Zelený důl a každá epizoda vypráví o dobrodružstvích Pata, přátelského venkovského pošťáka a jeho černo-bílého kocoura Jesse. Pat doručuje poštu po údolí Zeleného dolu, ačkoliv se zpočátku soustředí na doručování dopisů, téměř vždy je vyrušený záležitostí některého venkovana, který se spoléhá na to, že Pat vyřeší jeho problém.
Hodnocení:
63 %
Sledujte na:
ČT :D ČT :D Archív a všechna videa pořadů televize ČT :D online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski