Sledovat Popelka online

Přehrajte si Popelka online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovaný, fantasy, hudba & umění, muzikály, mysteriózní, pohádka, rodinný, romantický Popelka na !
  Trailer k pořadu Popelka   Sledovat Popelka online
Žánr:
animovaný, fantasy, hudba & umění, muzikály, mysteriózní, pohádka, rodinný, romantický
Režie:
Clyde Geronimi, Wilfred Jackson, Hamilton Luske
Hrají a postavy:
Ilene Woodsová (popelka (hlas)), Eleanor Audleyová (Lady Tremaineová (hlas)), Verna Feltonová (Fairy Godmother (hlas)), Rhoda Williamsová (Drizella (hlas)), James MacDonald (Jaques (hlas)), Luis Van Rooten (Grand Duke (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
1950
Popis:
Disneyho klasika o tom, že sny se plní!

Nejslavnější klasická Disneyho pohádka, Popelka, okouzlila svým příběhem plným nádherné hudby a milých postaviček již celé generace diváků. Nyní byl navíc obraz digitálně restaurován a rozšířen pro své první vydání na nosičích domácí zábavy. Mávnutím kouzelného proutku vyčaruje Popelčina dobrá víla z obyčejné dýně nádherný kočár a z Popelčiného roztrhaného oblečení překrásné šaty. A pošle ji na královský ples, kde si Popelka zamiluje do prince. Ale Popelka se z plesu musí vrátit dřív než odbije půlnoc, protože pak kouzlo vyprchá. Ke šťastnému konci pohádky bude ale zapotřebí pomoci odvážných myšek, Popelčiných kamarádek, a jeden ztracený střevíček musí najít svou pravou majitelku...
Hodnocení:
74 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski