Sledovat
Pohádka o staré tramvaji
online

Pohádka o staré tramvaji
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Jak už z názvu vyplývá, je to pohádka hodně moderní a zasazená do soudobých reálií. Vypráví o tom, jak ke starému tramvajáku přijede na prázdniny jeho zvídavý vnuk - a prožije mnoho netušených dobrodružství. Společně s dalšími dětmi totiž opraví stařičkou, již nepojízdnou tramvaj. Z dnešního pohledu je to vyprávění dílem naivní, dílem výchovné - už nejmladší generace má být vedena k tomu, aby byla společnosti prospěšná.

Žánr: Dětem
Režie: Milan Vošmik
Hrají a postavy: Jiřina Bohdalová (učitelka), Zdeněk Deyl (Pepík), Eman Fiala (Dìda Fiala), František Filipovský (Velký revizor), Ivanka Fiserová (Kateřina), Josef Kemr (Básník)
Scénář: Ota Hofman, Josef Kainar
Rok výroby: 1961
Hodnocení: 69 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko