Sledovat Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka online

Přehrajte si Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 119 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka
  Sledovat Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka online
Žánr:
Animovaný, Komedie, Science Fiction
Režie:
József Nepp
Hrají a postavy:
Endre Harkányi (Mézga Géza), Ilona Györi (Paula), Margit Földessyová (Kriszta), Nándor Tomanek (Máris szomszéd), Rudolf Somogyvári (MZ / X Köbüki), Attila Némethy (Mézga Aladár)
Země:
Maďarsko
Rok výroby:
1969-1974
Popis:
Život obyčejné budapešťské rodinky je poznamenán tím, že geniálnímu Ládínkovi se podaří navázat kontakt se svým potomkem, žijícím někdy kolem 30. století, jehož celé jméno zní Smolík lomeno osmi to celé na druhou. Zkráceně mu říkají Sm Lom Os (MZ/X). Tento potomek se snaží řešit nejrůznější problémy Smolíkových tím, že jim posílá vynálezy z jeho doby, které ale vše ještě víc zkomplikují.
Hodnocení:
85 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski