Pětka s hvězdičkou

Sledovat
Pětka s hvězdičkou
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Pětičlenná klukovská parta se snaží za každou cenu zavděčit svému učiteli.
Veselý dětský film o pětici sedmáků, kteří prožívají velké i malé příhody a dobrodružství v jihomoravské obci Čejkovice. Staňo Matička, Rosťa, Edison, Fera Ondráček a cikán Štefan Daniel zvaný Daňo jsou nerozlučnou pětkou kamarádů. Díky dalekohledu jednoho z nich jsou první kdo vidí příjezd nového mladého učitele Petra Mikeše. Pomohou mu se zavazadly a dokonce mu zařídí byt tak, aby byl obyvatelný, mimo jiné palmou, která v sále kulturního domu cudně zakrývá nahotu sochy Thálie. To je jen první z "průšvihů", které učitel s pěticí kamarádů během školního roku prožije. Když se za ním nakonec přistěhuje jeho dívka Petra a její uvítání se klukům zvrtne do další katastrofy, nemůže už zkušeného učitele nic rozházet. Dobře ví, že s klukovkou pětkou si ještě užije.

Žánr: Komedie, Dětem, Rodinný
Režie: Miroslav Balajka
Hrají a postavy: Jan Bílek (Maticka), Miroslav Kučera (Edison), Richard Krpal (Rosta), Matouš Rajmont (Fera), Ladislav Vávra (Danop), Kateřina Filípková (Brona)
Scénář: Miroslav Balajka, Jiří Jilík
Země: Československo
Rok výroby: 1985
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko