Sledovat
Pětka s hvězdičkou
online

Pětka s hvězdičkou
  Trailer k pořadu Pětka s hvězdičkou Trailer
Přehrajte si Pětka s hvězdičkou online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 152 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Pětičlenná klukovská parta se snaží za každou cenu zavděčit svému učiteli.
Veselý dětský film o pětici sedmáků, kteří prožívají velké i malé příhody a dobrodružství v jihomoravské obci Čejkovice. Staňo Matička, Rosťa, Edison, Fera Ondráček a cikán Štefan Daniel zvaný Daňo jsou nerozlučnou pětkou kamarádů. Díky dalekohledu jednoho z nich jsou první kdo vidí příjezd nového mladého učitele Petra Mikeše. Pomohou mu se zavazadly a dokonce mu zařídí byt tak, aby byl obyvatelný, mimo jiné palmou, která v sále kulturního domu cudně zakrývá nahotu sochy Thálie. To je jen první z "průšvihů", které učitel s pěticí kamarádů během školního roku prožije. Když se za ním nakonec přistěhuje jeho dívka Petra a její uvítání se klukům zvrtne do další katastrofy, nemůže už zkušeného učitele nic rozházet. Dobře ví, že s klukovkou pětkou si ještě užije.

Žánr: Komedie, Dětem, Rodinný
Hrají a postavy: Jan Bílek (Maticka), Miroslav Kučera (Edison), Richard Krpal (Rosta), Matouš Rajmont (Fera), Ladislav Vávra (Danop), Kateřina Filípková (Brona)
Rok výroby: 1985
Hodnocení: 72 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 23.5.2023 18:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська