Peter Pan - Neue Abenteuer

Sledovat
Peter Pan - Neue Abenteuer
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu

Tento seriál s prvky fantasy, akčních a dobrodružných příběhů vypráví o dobrodružstvích Petra Pana, jakož i jeho nejlepšího zvonivého kamaráda, při nichž jim asistují Wendy, její bratři John a Michael a jejich pejsek Newfy. Podívejte se, co všechno se může seběhnout v Neverlandu, ale i daleko za jeho hranicemi.

Žánr: Animovaný, Dobrodružný, Rodinný
Režie: Augusto Zanovello
Hrají a postavy: Mehani Taric (Peter Pan), Benjamin Bollen (Chubs / ...), Lisa Caruso (Wendy), Genevieve Doang (Michael), Philippe Dumond (Capitaine Crochet), Jean-Claude Donda (pan Mouche)
Scénář: J.M. Barrie, Clelia Constantine, Nicolas Robin, Hervé Benedetti, Sebastien Oursel, Alice Guiol
Země: Francie, Indie, Německo
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 46 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko