Sledovat Peklo s princeznou online

Přehrajte si Peklo s princeznou online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online fantasy, komedie, rodinný, dobrodružný, pohádka, romantický Peklo s princeznou na ČT1!
  Trailer k pořadu Peklo s princeznou   Sledovat Peklo s princeznou online
Žánr:
fantasy, komedie, rodinný, dobrodružný, pohádka, romantický
Režie:
Miloš Šmídmajer
Hrají a postavy:
Jiří Mádl (princ Jeroným), Tereza Voříšková (princezna Aneta), Petr Nárožný (král Leopold), Václav Postránecký (král Bedřich), Zlata Adamovská (královna Viktorie), Martin Stránský (Lucifer / kovář Jíra)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2009
Popis:
Pohádka o kurážné princezně Anetě, která se nechce vdát za nešiku ze sousedství v dávno smluveném sňatku.

Co se stane, když si princezna Aneta nechce vzít prince Jeronýma? Bude svatba, válka nebo peklo na zemi? Princezna Aneta se za žádnou cenu nechce vdávat. A už vůbec ne za nešikovného prince Jeronýma, kterému byla kdysi zaslíbena výměnou za ochranu království. Král Bedřich však na sňatku trvá, protože sní o velké říši. Notabene porušení slibu by znamenalo vyhlášení války. Jak tedy princeznu zachránit a přitom neporušit úmluvu? Král Leopold tedy vymyslí geniální lest. Namluví všem, že se o jeho dceru uchází sám Lucifer. Předpokládá, že se princi Jeronýmovi nebude chtít princeznu zachraňovat a domluvená svatba se tak zruší. Domluví se proto s potulnými komedianty, aby mu v nedalekém polorozpadlém mlýně vybudovali "pravé peklo". To pro případ, že by se někdo chtěl přesvědčit, jak je to s Luciferem doopravdy... Netuší ale, jakou lavinu nepředvídatelných okolností spustí. Přivolá tím hněv nejen samotného vládce pekel Lucifera, ale i jeho temperamentní snoubenky Muribany.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski