Sledovat
Peklo s princeznou
online

Peklo s princeznou
  Trailer k pořadu Peklo s princeznou Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Pohádka o kurážné princezně Anetě, která se nechce vdát za nešiku ze sousedství v dávno smluveném sňatku.
Co se stane, když si princezna Aneta nechce vzít prince Jeronýma? Bude svatba, válka nebo peklo na zemi? Princezna Aneta se za žádnou cenu nechce vdávat. A už vůbec ne za nešikovného prince Jeronýma, kterému byla kdysi zaslíbena výměnou za ochranu království. Král Bedřich však na sňatku trvá, protože sní o velké říši. Notabene porušení slibu by znamenalo vyhlášení války. Jak tedy princeznu zachránit a přitom neporušit úmluvu? Král Leopold tedy vymyslí geniální lest. Namluví všem, že se o jeho dceru uchází sám Lucifer. Předpokládá, že se princi Jeronýmovi nebude chtít princeznu zachraňovat a domluvená svatba se tak zruší. Domluví se proto s potulnými komedianty, aby mu v nedalekém polorozpadlém mlýně vybudovali "pravé peklo". To pro případ, že by se někdo chtěl přesvědčit, jak je to s Luciferem doopravdy... Netuší ale, jakou lavinu nepředvídatelných okolností spustí. Přivolá tím hněv nejen samotného vládce pekel Lucifera, ale i jeho temperamentní snoubenky Muribany.

Hrají a postavy: Jiří Mádl (princ Jeroným), Tereza Ramba (princezna Aneta), Petr Nárožný (král Leopold), Václav Postránecký (král Bedřich), Zlata Adamovská (královna Viktorie), Martin Stránský (Lucifer / kovář Jíra)
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 71 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 28.12.2021 20:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko