Sledovat
Odložený prípad Hammarskjöld
online

Odložený prípad Hammarskjöld
  Trailer k pořadu Odložený prípad Hammarskjöld Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Vydali se po stopě jedné z největších záhad 20. století. A našli mnohem víc, než čekali. 18. září 1961 se nedaleko zambijského města Ndola zřítilo letadlo s generálním tajemníkem OSN Dagem Hammarskjöldem na palubě. Nehodu nikdo nepřežil. Ale byla to skutečně nehoda? Nejednalo se o atentát? Je Hammarskjöld nejvýznamnější obětí studené války? Nebo byl odstraněn západními tajnými službami kvůli své podpoře svobodných afrických států? O více než padesát let později vyráží po vychladlé stopě dánský dokumentarista Mads Brügger a švédský soukromý detektiv Göran Björkdahl. Kdo je vrah a kdo je oběť? Kdo je mystifikátor a kdo mluví pravdu?

Žánr: Animovaný
Režie: Mads Brügger
Hrají a postavy: Mads Brügger (on sám), Göran Björkdahl (on sám), Dag Hammarskjöld (on sám), Neddy Banda (on sám), Jan Beuckels (on sám), Hilding Björkdahl (on sám)
Scénář: Mads Brügger
Rok výroby: 2019
Hodnocení: 75 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV2 30.6.2022 20:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська