Sledovat O zrzavé Andule online

Přehrajte si O zrzavé Andule online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 117 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
O zrzavé Andule
  Sledovat O zrzavé Andule online
Žánr:
Pohádka, Dětem
Režie:
Vlasta Janečková
Hrají a postavy:
Ivana Andrlová, Simona Postlerová, Jan Čenský, Josef Bek, Květa Fialová, Ladislav Mrkvička
Země:
Československo
Rok výroby:
1988
Popis:
Staropražská pohádka o Andule se srdcem na dlani, o namyšlené lékárníkovic dcerce Terezce a pohádkových bytostech z Kampy.

Děj původní pohádky je situován do malebných koutů staré Prahy - na Kampu a na Malou Stranu. V rodině pana lékárníka tu slouží laskavá a upřímná Andula, kterou od rána do večera prohání namyšlená lékárníkovic dcerka Terezka. V nejtěžších životních chvílích pomáhají Andule pohádkové bytosti z Kampy a smlsnou si na potrestání snobské Terezky. Je to ale Andula, neschopná jakékoli pomstychtivosti a zášti, která se vydává Terezce na pomoc.
Hodnocení:
68 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski