Sledovat
O zlatém tolaru
online

O zlatém tolaru
  Trailer k pořadu O zlatém tolaru Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Zlatý tolar, který všem ve vesnici Überall přinášel štěstí, jednoho dne zmizel. Anna Barbara se rozhodne vypravit do hlubokého lesa najít vetešníka, který zlatý tolar vzal. Aby tolar od vetešníka získala zpět, musí si ho zasloužit. Jenže vyčistit měděné nádobí, pak stříbro, nakonec ještě vycídit hromadu zlatých mincí se zdá být nad její síly. Naštěstí přispěchá na pomoc kouzelný maličký mužíček.

Žánr: Pohádka, Rodinný
Režie: Cüneyt Kaya
Hrají a postavy: Valerie Sophie Körfer (Anna Barbara), Dominique Horwitz (Hans Geiz), Stefanie Stappenbecková (Monika), Stephan Grossmann (Bürgermeister), Justus Czaja (Putzmännchen/Stefan), Dennenesch Zoudéová (Liesbeth)
Země: Německo
Rok výroby: 2020
Hodnocení: 61 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova 14.8.2022 03:55
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko