Film
Šestka táhne světem

Film Šestka táhne světem
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Když drží přátelé věrně při sobě, nikdo je nepřemůže.
Princezna Ella a Jasper, který je u královského dvora muzikantem, se milují. Jenže když se to dozví král Wilbur, udělá jejich romanci rázný konec. Uvrhne Jaspera do žaláře, odkud se mu ale s pomocí dvou spoluvězňů podaří utéct. Na cestách potkají další výjimečnými vlastnostmi obdařené poutníky a silná šestka se rozhodne předvést, co umí...

Originální název:

Sechse kommen durch die ganze Welt

Režie: Uwe Janson
Hrají a postavy: Tonio Arango (Kanzler), Sebastian Bezzel (König Wilbur), Rafael Gareisen (Jasper), Maximilian Gehrlinger (Markus), Laura Maria Heid (Ella), Kevin Kuske (Theodor der königliche Schnell-Läufer)
Země: Německo
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 59 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina