O ševci Ondrovi a komtesce Julince

Sledovat
O ševci Ondrovi a komtesce Julince
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Veselá pohádka o rozmarné komtesce, která si dala podmínku, že si vezme za muže toho, kdo jí přinese botky, co se nikdy neprotancují.
V malém zámečku žil kníže pán se svou dcerkou komteskou Julinkou. Měl s ní ale velké trápení - komteska odmítala jednoho ženicha za druhým, dokonce si dala i podmínku, že si vezme za muže toho, kdo jí přinese botky, co se nikdy neprotancují. Ta zpráva se dostane až do pekla. Na pokyn Luciperovy báby starý čert Šuspajtl Julinku unese, ale komteska v pekle dlouho nepobude - přijde ji vysvobodit mladý švec Ondra. Povede se a Julinka se stane jeho nevěstou.

Žánr: Pohádka, Dětem
Režie: Zdenek Kozák
Hrají a postavy: Nina Divíšková (Čertovská bába), Jiří Pecha (Lucifer), Erik Pardus (Čert Šuspajtl), Jaroslav Kuneš (Kníže pán), Antonie Talacková (Komteska Julinka), Stanislav Zindulka (Pohádkový dědoušek)
Scénář: Zdenek Kozák
Země: Česká republika
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 59 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko