Sledovat Nesmrtelná teta online

Přehrajte si Nesmrtelná teta online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 110 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Nesmrtelná teta
  Trailer k pořadu Nesmrtelná teta   Sledovat Nesmrtelná teta online
Žánr:
Pohádka, Dětem
Režie:
Zdeněk Zelenka
Hrají a postavy:
Jiřina Bohdalová (Závist), Filip Blažek (Matěj), Barbara Bobulová (Princezna Pavlína), Jaromír Hanzlík, Eduard Cupák (Smysl), Stanislav Fišer (Baron)
Země:
Československo
Rok výroby:
1993
Popis:
Pohádkový příběh o lásce, rozumu a štěstí.

Temperemamentní situační pohádková komedie o vesnickém chasníkovi Matějovi, který náhle pobral rozum a rozhodl se usilovat o ruku princezny Pavlínky, jejíž otec právě o rozum přišel. Než ji získá, musí svést nejednu šarvátku s "nesmrtelnou tetou" Závistí, která spřádá své nekalé záměry a ovládne téměř všechny na zámku. Za ořátelské pomoci Rozumu a štěstí spěje pohádka ke šťastné svatbě a k rozuzelní zašmo drchaného klubka zápletek, při němž i Rozum přijde o rozum. Nejnákladnější český film je natočen na profesionální úrovni, oslní bohatou výpravou a zaujme skvělým hereckým výkonem J. Bohdalové, jí byla role Závisti ušita přímo na míru.
Hodnocení:
69 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski