Mia and me

Sledovat
Mia and me
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu

Všechno to začne jako fantastická pohádka - ale pro Miu se brzy stane skutečností. Bude muset v sobě najít dostatek síly, aby dokázala zachránit ohrožené jednorožce a celý svět. O zemi Centopii už kdysi četla v prastaré knize plné mýtů. Teď se však prostřednictvím portálu zhotoveného jejím otcem najednou skutečně ocitne v této podivuhodné bájné říši, mezi elfy, jednorožci a draky.

Žánr: Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
Režie: Gabor Tom Steisinger, Jean Luc Massicci, Andy Kelly, Ángel Izquierdo, Daniele Pintene, Marc Meyer
Hrají a postavy: Rosabell Laurenti Sellers (Mia), Josephine Benini (Violetta), Asia Amodeo, Linda Ballantyne (Queen Mayla), Jordan Barrit, Filippo Berti
Scénář: Marc Meyer, Gerhard Hahn, Herbert Gehr, Jens-Christian Seele, Anthony Power, Kristina Dröge
Země: Nizozemí, Německo, Itálie, Kanada
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 68 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko