Sledovat Mia and me online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Mia and me
  Sledovat 1448 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
Režie:
Gabor Tom Steisinger, Jean Luc Massicci, Andy Kelly, Ángel Izquierdo, Daniele Pintene, Marc Meyer
Hrají a postavy:
Rosabell Laurenti Sellers (Mia), Josephine Benini (Violetta), Asia Amodeo, Linda Ballantyne (Queen Mayla), Jordan Barrit, Filippo Berti
Země:
Nizozemí, Německo, Itálie, Kanada
Rok výroby:
2011
Popis:
Všechno to začne jako fantastická pohádka - ale pro Miu se brzy stane skutečností. Bude muset v sobě najít dostatek síly, aby dokázala zachránit ohrožené jednorožce a celý svět. O zemi Centopii už kdysi četla v prastaré knize plné mýtů. Teď se však prostřednictvím portálu zhotoveného jejím otcem najednou skutečně ocitne v této podivuhodné bájné říši, mezi elfy, jednorožci a draky.
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
Kika Kika Archív a všechna videa pořadů televize Kika online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski