Sledovat Meine Freundin Conni online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Meine Freundin Conni
  Sledovat 1549 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Animovaný, Rodinný
Režie:
Henning Windelband
Hrají a postavy:
Kerstin Draegerová (matka), Oliver Christian Rudolf (otec), Betti Lott (Conni), Selina Böttcher (Conni), Flemming Draeger (Jakob), Philipp Draeger (Jakob)
Scénář:
Liane Schneider, Eva Wenzel-Bürger, Nana Meyer
Země:
Německo
Rok výroby:
2012
Popis:
Co je to za holčičku? Nejradši nosí červenobíle pruhované tričko a do plavých vlasů si dává červenou mašli. Má ráda zvířata, hlavně koťata a poníky. Příběhy téhle holčičky ukazují, že život dětí předškolního věku je plný dobrodružství: žádný den není úplně obyčejný, každý nabízí spoustu věcí k objevení a poznání.
Hodnocení:
70 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko