Sledovat
Malý princ
online

Malý princ
  Trailer  k pořadu Malý princ
Přehrajte si Malý princ online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 156 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu: Malý princ

Hlavní postavou příběhu je Malá dívka, již její pracovitá matka pečlivě připravuje pro svět dospělých. Letní prázdniny, které měla osmiletá hrdinka strávit nad učebnicemi a podle přesného denního plánu, ovšem naruší její excentrický, dobrosrdečný soused, Letec. Starý muž, který si stále uchoval duši dítěte, své nové a vlastně jediné kamarádce představí nový svět, v němž je možné všechno. Svět, který jemu samotnému před mnoha lety ukázal právě Malý princ. Teprve díky němu si Malá dívka uvědomí, jak chce prožít své dětství, že důležitější než úspěch a kariéra jsou vztahy a že správně vidíme lépe srdcem než očima.

Originální název:

The Little Prince

Režie: Mark Osborne
Hrají a postavy: Jeff Bridges (Aviator), Mackenzie Foy (malá dívka), Rachel McAdamsová (matka), Marion Cotillardová (Rose), Riley Osborne (little prince), James Franco (Fox)
Země: Francie
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 77 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT :D 17.12.2023 09:21

Recenze uživatelů:

Velice příjemné překvapení, které mi udělalo neskonalou radost. Malý princ není příběh o malém princi. Je to o malé holčičce v dospělém světě plném pravidel, který ji nedovoluje prožívat dětství. A tak se spřátelí s podivuhodným staříkem, který jí začne vyprávět o chlapci, kterého kdysi potkal v poušti po havárii letadla. ... Prostě originálně zpracovaný známý příběh, kde funguje vše a emoce z něj jen prýští. Umělecky i vypravěčsky vypiplané s inteligentním scénářem. Může si snad člověk přát víc? Možná ano, ale těžko si to dokáži představit. 80%
80% ondrej.bezouska
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina