Sledovat seriál
Hrabě Monte Christo
online

Seriál Hrabě Monte Christo
  Trailer k pořadu Hrabě Monte Christo Trailer
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Hrabě Monte Christo online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 143 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 401 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Gérard Depardieu a Ornella Mutiová v jednom z nejkrásnějších příběhů světové literatury.
S velkými ambicemi sáhli francouzští tvůrci znovu po slavném románu Alexandra Dumase Hrabě Monte Christo. Ve čtyřdílném filmu se soustředili především na pomstu Edmonda Dantese - jeho dokonalý, rafinovaný plán, jak po dvaceti letech zničit ty, kteří mu vzali nejlepší léta jeho života, svobodu, snoubenku, otce a čest. V nádherných kostýmech a dekoracích se vrátíme do Paříže roku 1838 a opět prožijeme krutý osud mladého marseillského kapitána a opět se budeme ptát po smyslu pomsty, která ničí nejen viníky.

Režie: Josée Dayan
Hrají a postavy: Gérard Depardieu (Abbé Busoni / ... 4 díly 1998), Ornella Mutiová (Mercedes 4 díly 1998), Jean Rochefort (Fernand De Morcerf 4 díly 1998), Pierre Arditi (Villefort 4 díly 1998), Sergio Rubini (Bertuccio 4 díly 1998), Florence Darelová (Camille De La Richa
Scénář: Didier Decoin
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 79 %
Vysíláno na: ČT2

Seznam epizod

vysíláno 28.7. (1) Hrabě Monte Christo - sledovat
vysíláno 4.8. (2) Hrabě Monte Christo - sledovat
vysíláno 11.8. (3) Hrabě Monte Christo - sledovat
vysíláno 18.8. (4) Hrabě Monte Christo - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko