Seriál
Hrabě Monte Christo

Seriál Hrabě Monte Christo
  Trailer  k pořadu Hrabě Monte Christo
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Gérard Depardieu a Ornella Mutiová v jednom z nejkrásnějších příběhů světové literatury.
S velkými ambicemi sáhli francouzští tvůrci znovu po slavném románu Alexandra Dumase Hrabě Monte Christo. Ve čtyřdílném filmu se soustředili především na pomstu Edmonda Dantese - jeho dokonalý, rafinovaný plán, jak po dvaceti letech zničit ty, kteří mu vzali nejlepší léta jeho života, svobodu, snoubenku, otce a čest. V nádherných kostýmech a dekoracích se vrátíme do Paříže roku 1838 a opět prožijeme krutý osud mladého marseillského kapitána a opět se budeme ptát po smyslu pomsty, která ničí nejen viníky.

Originální název:

The Count of Monte Cristo

Režie: Josée Dayan
Hrají a postavy: Gérard Depardieu (Abbé Busoni / ... 4 díly 1998), Ornella Mutiová (Mercedes 4 díly 1998), Jean Rochefort (Fernand De Morcerf 4 díly 1998), Pierre Arditi (Villefort 4 díly 1998), Sergio Rubini (Bertuccio 4 díly 1998), Florence Darelová (Camille De La Richa
Scénář: Didier Decoin
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 78 %
Vysíláno na: ČT2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina