Sledovat Kouzelná chůva Nanny McPhee online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Kouzelná chůva Nanny McPhee
  Trailer k pořadu Kouzelná chůva Nanny McPhee   Sledovat 1431 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Mysteriózní, Rodinný, Fantasy, Dětem
Režie:
Kirk Jones
Hrají a postavy:
Emma Thompsonová (Nanny McPheeová), Colin Firth (Pan Brown), Kelly Macdonaldová (Evangeline), Thomas Sangster (Simon), Eliza Bennettová (Tora), Jennifer Rae Daykinová (Lily)
Země:
USA, Velká Británie, Francie
Rok výroby:
2005
Popis:
Dejte si na ni bacha!

Když děti začnou přerůstat rodičům přes hlavu, měli by si na ně pořídit chůvu. Jenže když nezvladatelné ratolesti zlikvidují sedmnáct pečovatelek v řadě, existuje jediné řešení. Dáma jménem Nanny McPhee, která k výchově neváhá používat kouzla.
Sedm rozpustilých Brownovic dětí, které s důmyslnou rafinovaností vyhnaly z domu sedmnáct chův, zdaleka není jedinou starostí ovdovělého pana Browna. Krachujícího majitele pohřebního ústavu drží nad vodou jenom štědré příspěvky jeho panovačné tety Adelaide, která je ovšem rozhodnutá svůj finanční kohoutek zavřít, pokud se pan Brown do měsíce znovu neožení.
Hodnocení:
67 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski