Sledovat Kouzelná chůva Nanny McPhee online

Přehrajte si Kouzelná chůva Nanny McPhee online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 125 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 199 Kč měsíčně.
Kouzelná chůva Nanny McPhee
  Trailer k pořadu Kouzelná chůva Nanny McPhee   Sledovat Kouzelná chůva Nanny McPhee online
Žánr:
Komedie, Mysteriózní, Rodinný, Fantasy, Dětem
Režie:
Kirk Jones
Hrají a postavy:
Emma Thompsonová (Nanny McPheeová), Colin Firth (Pan Brown), Kelly Macdonaldová (Evangeline), Thomas Sangster (Simon), Eliza Bennettová (Tora), Jennifer Rae Daykinová (Lily)
Scénář:
Emma Thompsonová, Christianna Brand
Země:
USA, Velká Británie, Francie
Rok výroby:
2005
Popis:
Dejte si na ni bacha!

Když děti začnou přerůstat rodičům přes hlavu, měli by si na ně pořídit chůvu. Jenže když nezvladatelné ratolesti zlikvidují sedmnáct pečovatelek v řadě, existuje jediné řešení. Dáma jménem Nanny McPhee, která k výchově neváhá používat kouzla.
Sedm rozpustilých Brownovic dětí, které s důmyslnou rafinovaností vyhnaly z domu sedmnáct chův, zdaleka není jedinou starostí ovdovělého pana Browna. Krachujícího majitele pohřebního ústavu drží nad vodou jenom štědré příspěvky jeho panovačné tety Adelaide, která je ovšem rozhodnutá svůj finanční kohoutek zavřít, pokud se pan Brown do měsíce znovu neožení.
Hodnocení:
67 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko