Kouzelná chůva Nanny McPhee

Sledovat
Kouzelná chůva Nanny McPhee
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Dejte si na ni bacha!
Když děti začnou přerůstat rodičům přes hlavu, měli by si na ně pořídit chůvu. Jenže když nezvladatelné ratolesti zlikvidují sedmnáct pečovatelek v řadě, existuje jediné řešení. Dáma jménem Nanny McPhee, která k výchově neváhá používat kouzla.
Sedm rozpustilých Brownovic dětí, které s důmyslnou rafinovaností vyhnaly z domu sedmnáct chův, zdaleka není jedinou starostí ovdovělého pana Browna. Krachujícího majitele pohřebního ústavu drží nad vodou jenom štědré příspěvky jeho panovačné tety Adelaide, která je ovšem rozhodnutá svůj finanční kohoutek zavřít, pokud se pan Brown do měsíce znovu neožení.

Žánr: Komedie, Mysteriózní, Rodinný, Fantasy, Dětem
Režie: Kirk Jones
Hrají a postavy: Emma Thompsonová (Nanny McPheeová), Colin Firth (Pan Brown), Kelly Macdonaldová (Evangeline), Thomas Sangster (Simon), Eliza Bennettová (Tora), Jennifer Rae Daykinová (Lily)
Scénář: Emma Thompsonová, Christianna Brand
Země: USA, Velká Británie, Francie
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 67 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko