Sledovat Jak vycvičit draka: Návrat online

Přehrajte si Jak vycvičit draka: Návrat online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 114 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Jak vycvičit draka: Návrat
  Trailer k pořadu Jak vycvičit draka: Návrat   Sledovat Jak vycvičit draka: Návrat online
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Drama, Fantasy, Komedie, Rodinný
Režie:
Chris Sanders, Dean Deblois
Hrají a postavy:
Jay Baruchel (Hiccup (hlas)), Gerard Butler (Stoick (hlas)), Craig Ferguson (Gobber (hlas)), America Ferreraová (Astrid (hlas)), Jonah Hill (Snotlout (hlas)), Christopher Mintz-Plasse (Fishlegs (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Jediný, kdo není drsný ani trochu, je hlavní hrdina Škyťák. Vikinský teenager nějak nemůže zapadnout mezi ostatní obyvatele rodného ostrova Blpu, protože na rozdíl od nich spíš než svaly (kterých má pomálu), používá hlavu. Asi by se to dalo přejít, kdyby Škyťák nebyl synem náčelníka vesnice, Kliďase Velikána. Taťka má syna rád, ale bohužel si uvědomuje jeho „nedostatečnost“. Zvlášť když se blíží Škyťákovo iniciační uvedení mezi dospělé Vikingy, které lze úspěšně absolvovat jediným způsobem - zabitím draka v souboji. Draci jsou totiž na Blpu jediným, zato permanentním problémem.
Hodnocení:
82 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski