Sledovat Jak se točí Rozmarýny online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Jak se točí Rozmarýny
  Trailer k pořadu Jak se točí Rozmarýny   Sledovat 1473 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Dětem
Režie:
Věra Plívová-Šimková
Hrají a postavy:
Iva Janžurová (Bonzurka), Dagmar Havlová (Drahuska), Josef Bláha (produkční manažerka), Jiří Krampol (kameraman), Jiří Lábus (Honza), Zuzana Bydžovská
Země:
Československo
Rok výroby:
1977
Popis:
Režisérka Iva Janžurová chystá natáčení filmu pro děti. Všechno je již připraveno, jen hlavní představitelku stále nemůže najít.

Veselohra pro děti i dospělé o tom, jak se dělá film. Režisérka dětských filmů se připravuje na natáčení a dlouho hledá představitelku hlavní role. Nakonec je vybrána dívka Růžena. Ostatní děti jí sice hlavní roli trochu závidějí, ale pro Růženu to znamená velkou oběť - musí si nechat ostříhat své krásné vlasy. Během natáčení pak prožívá svou první zamilovanost i velké zklamání...
Hodnocení:
65 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski