Sledovat Jak se točí Rozmarýny online

Přehrajte si Jak se točí Rozmarýny online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online Komedie, Dětem Jak se točí Rozmarýny na !
  Trailer k pořadu Jak se točí Rozmarýny   Sledovat Jak se točí Rozmarýny online
Žánr:
Komedie, Dětem
Režie:
Věra Plívová-Šimková
Hrají a postavy:
Iva Janžurová (Bonzurka), Dagmar Havlová (Drahuska), Josef Bláha (produkční manažerka), Jiří Krampol (kameraman), Jiří Lábus (Honza), Zuzana Bydžovská
Země:
Československo
Rok výroby:
1977
Popis:
Režisérka Iva Janžurová chystá natáčení filmu pro děti. Všechno je již připraveno, jen hlavní představitelku stále nemůže najít.

Veselohra pro děti i dospělé o tom, jak se dělá film. Režisérka dětských filmů se připravuje na natáčení a dlouho hledá představitelku hlavní role. Nakonec je vybrána dívka Růžena. Ostatní děti jí sice hlavní roli trochu závidějí, ale pro Růženu to znamená velkou oběť - musí si nechat ostříhat své krásné vlasy. Během natáčení pak prožívá svou první zamilovanost i velké zklamání...
Hodnocení:
65 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski