Sledovat Jabloňová panna online

Přehrajte si Jabloňová panna online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 114 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Jabloňová panna
  Trailer k pořadu Jabloňová panna   Sledovat Jabloňová panna online
Žánr:
Pohádka, Dětem
Režie:
Milan Cieslar
Hrají a postavy:
Ester Geislerová, Karel Dobrý, Vilma Cibulková, Daniela Kolářová
Země:
Československo
Rok výroby:
1999
Popis:
Pohádkový příběh o krásné dívce z jablka a čarodějných úkladech.

Od dětství poslouchá mladý kníže - i se svou sestrou Bělou - chůvino vyprávění o Jabloňové panně. Slyší slova staré balady o tom, že hluboký les skrývá rozvaliny tvrze, kde kdysi přebýval šlechtic se synem a dcerou. Žili tam šťastně až do chvíle, než si otec přivedl novou ženu, čarodějnici, která vše zničila a děti zaklela do podoby jablíček na usychající jabloni. Jen čistá láska - a jen o Svátku všech svatých - může nešťastné sourozence vysvobodit a vrátit jim lidskou podobu. A kníže už jako dospělý muž při nekonečných toulkách lesem hledá svůj sen - Jabloňovou pannu.
Hodnocení:
64 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski