Sledovat Boháč a chudák online

Přehrajte si Boháč a chudák online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online komedie, pohádka, dětem Boháč a chudák na ČT1!
  Trailer k pořadu Boháč a chudák   Sledovat Boháč a chudák online
Žánr:
komedie, pohádka, dětem
Režie:
Zdeněk Zelenka
Hrají a postavy:
Jakub Prachař (prezident soudu, vrchní rada Lukas), Michal Slaný (Jáchym), Jiřina Bohdalová (Misery), Václav Postránecký (Čvančara), Jan Hrušínský (kněžna Pintoff), Marika Šoposká (Claudia)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2005
Popis:
Pohádka na motivy K. J. Erbena o dvou bratrech, věrné Bídě a ukrytém Štěstí.

Bohatý příběh o dvou bratrech, z nichž jeden žije v přepychu, neboť mu k bohatství dopomohlo ŠTĚSTÍ, a druhý živoří v naprosté chudobě, protože ho miluje BÍDA, která z lásky k němu nechce připustit, aby zbohatl a nechal si tak svůj život zkomplikovat starostmi o majetek. A však nejen boj s Bídou a povýšenost, plynoucí z vlastnictví velkého majetku, jsou hlavními motivy této půvabné komedie, která je určena dětem bez rozdílu věku. Významnou roli, v tomto místy i velice napínavém příběhu, má touha po lásce, hledání životního štěstí a neméně důležitým motivem je zde i motiv odpuštění viny ve jménu trvalejších hodnot, mezi které lze v tomto případě zařadit vztah dvou bratrů.
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski