Sledovat Jablonka online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Jablonka
  Sledovat 1559 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Pohádka
Režie:
Ján Chlebík
Hrají a postavy:
Z.Vačková, J.Gallovič, E.Petrovická, D.Bajnoková, J.Kusenda, E.Horváth st.
Země:
Slovensko
Rok výroby:
1989
Popis:
Když mlynářova dcera dostala macechu a nevlastní sestru, netušila, jaký žal ji čeká. Macecha ji nejen tak proklela, že oněměla a ruce jí zdřevěněly, ale také ji bezmocnou do světa vyhnala. Dívka - němá a bezrukou se živila pouze objedaním jablek z jabloně v královské zahradě, kam zabloudila. Když ji tam našel mladý král, nazval ji Jabloňkou a protože byla dobrá a krásná, vzal si ji za ženu. Jenže zloba macechy ji nepřestala pronásledovat - když musel král odejít, podstrčila místo ní svou nepovedenou dceru. Hodně musela vytrpět Jabloňka, hodně se natrápil král, dokud - jak ve správné pohádce - se vše v dobré obrátilo.
Hodnocení:
60 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko