Sledovat Hvězdný prach online

Přehrajte si Hvězdný prach online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online Akční, Dobrodružný, Drama, Fantasy, Mysteriózní, Rodinný, Romantický, Science Fiction, Dětem Hvězdný prach na !
  Trailer k pořadu Hvězdný prach   Sledovat Hvězdný prach online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Fantasy, Mysteriózní, Rodinný, Romantický, Science Fiction, Dětem
Režie:
Matthew Vaughn
Hrají a postavy:
Ian McKellen (komentátor), Bimbo Hart (mladý Scientist), Alastair MacIntosh (Victorian Academic), David Kelly (ostraha), Ben Barnes (mladý Dunstan Thorn), Kate Magowanová (Slave Girl / Una)
Země:
Velká Británie, USA, Island
Rok výroby:
2007
Popis:
Příběh, který stvořila sama Fantazie...

Tristan Thorne je prosťáček z anglické vísky Zeď. Miluje místní krasavici Victorii a to tak, že je pro ni schopen čehokoliv. Třeba výpravy do zapovězeného světa za zdí, odkud jí hodlá přinést spadlou hvězdu. Netuší ovšem, že ta po svém dopadu získala podobu krásné dívky jménem Yvaine a že nebude jediný, kdo po ní touží.
Hodnocení:
77 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski