Sledovat
Hrátky s čertem
online

Hrátky s čertem
  Trailer  k pořadu Hrátky s čertem
Přehrajte si Hrátky s čertem online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 153 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Půvabná pohádková komedie podle divadelní hry Jana Drdy o vysloužilém vojákovi, dvou pošetilých dívkách a ďábelském mámení.
Pohádková komedie podle stejnojmenné divadelní hry Jana Drdy. Hlavní hrdina filmu, vysloužilý voják Martin Kabát nezná bázně a hany. Nelekne se loupežníka Sarky Farky, ani čertů v Čertově mlýně. Pro záchranu dvou dívčích duší - rozpustilé Káči a princezny Dišperandy - se pustí do boje s celým peklem. Zachrání obě dívky posedlé touhou po ženichovi, spravedlivě potrestá loupežníka Sarku Farku i zpyšnělého poustevníka Školastyka. Jen Kačence neunikne a čeká ho peklo na zemi po jejím boku.

Žánr: Komedie, Pohádka
Režie: Josef Mach
Hrají a postavy: Josef Bek (Martin Kabát veteran), Eva Klepáčová (Káca), Lubomír Bryg, Rudolf Deyl (Belial devil), František Filipovský (Karborund devil), Miloš Nesvadba (Prince)
Scénář: Jan Drda, Josef Mach
Rok výroby: 1956
Hodnocení: 78 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 28.9.2023 10:53
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina