Sledovat Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená online

Přehrajte si Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 102 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovaný, fantasy, komedie, rodinný Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená na !
  Trailer k pořadu Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená   Sledovat Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená online
Žánr:
animovaný, fantasy, komedie, rodinný
Režie:
Genndy Tartakovsky
Hrají a postavy:
Adam Sandler (Drákula), Selena Gomezová (Mavis (Lucie Vondráčková)), Andy Samberg (Johnny)
Země:
USA
Rok výroby:
2018
Popis:
Rodinná dovolená, která vám bude pít krev.

Ve filmu od Sony Animation Pictures Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená se s naší oblíbenou rodinkou strašidel vydáme na výletní parník, kde si má Drákula zaslouženě oddechnout od práce v hotelu. Drákulův doprovod si užívá klidnou plavbu a s radostí využívá vše, co může luxusní plavidlo nabídnout, od strašidelného volejbalu po exotické exkurze a opalování při Měsíčku. Když však Mavis zjistí, že se Drákula zbláznil do záhadné kapitánky lodi Eriky, která skrývá strašlivé tajemství, jež by mohlo zničit strašidla po celém světě, stane se z dovolené snů noční můra.
Hodnocení:
63 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski