Happy Feet

Sledovat
Happy Feet
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Dejme se do tance!
Pokud nedovedete zpívat, jste mezi tučňáky z arktických plání nikým. Tučňák Brumla je bohužel tím nejhorším zpěvákem na celém širém světě. Co mu však chybí tuhle, nechybí mu tamhle. Je totiž skvělý tanečník, ba co víc, je blázen do stepu. Brumla je prostě natolik jiný, že jej přísný vládce národa tučňáků, stařešina Noah, nadobro vyloučí z komunity. Náš hrdina se poprvé v životě dostane mimo domov a v dálavách se setkává s věru podivnými brachy, kteří sice tučňáky bezesporu jsou, ale vůbec tak nevypadají - Adelie Amigos pod vedením zkušeného Ramona. Brumlovy "správňácké" pohyby se jim zalíbí natolik, že mu nabídnou spolupráci. V zemi Adeliů se Brumla společně s guru Lovelacem a partou Amigos vydává přes širé ledové pustiny vstříc mnoha dobrodružstvím, aby při nich zjistil, že svým zvláštním darem může změnit svět o kousek k lepšímu ...

Žánr: Animovaný, Dobrodružný, Hudba, Komedie, Muzikály, Rodinný
Režie: George Miller, Warren Coleman, Judy Morrisová
Hrají a postavy: Carlos Alazraqui (Nestor (hlas)), Lombardo Boyar (Raul (hlas)), Jeffrey Garcia (Rinaldo), Johnny A. Sanchez (Lombardo (hlas)), Robin Williams (Ramón/Cletus (hlas)), Elijah Wood (Mumlání (hlas))
Scénář: Warren Coleman, John Collee, George Miller
Země: Austrálie, USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 65 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko