Sledovat Happy Feet online

Přehrajte si Happy Feet online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovaný, dobrodružný, komedie, muzikály, rodinný, hudba Happy Feet na Nova Cinema!
  Trailer k pořadu Happy Feet   Sledovat Happy Feet online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, komedie, muzikály, rodinný, hudba
Režie:
George Miller, Warren Coleman, Judy Morrisová
Hrají a postavy:
Carlos Alazraqui (Nestor (hlas)), Lombardo Boyar (Raul (hlas)), Jeffrey Garcia (Rinaldo), Johnny A. Sanchez (Lombardo (hlas)), Robin Williams (Ramón/Cletus (hlas)), Elijah Wood (Mumlání (hlas))
Země:
Austrálie, USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Dejme se do tance!

Pokud nedovedete zpívat, jste mezi tučňáky z arktických plání nikým. Tučňák Brumla je bohužel tím nejhorším zpěvákem na celém širém světě. Co mu však chybí tuhle, nechybí mu tamhle. Je totiž skvělý tanečník, ba co víc, je blázen do stepu. Brumla je prostě natolik jiný, že jej přísný vládce národa tučňáků, stařešina Noah, nadobro vyloučí z komunity. Náš hrdina se poprvé v životě dostane mimo domov a v dálavách se setkává s věru podivnými brachy, kteří sice tučňáky bezesporu jsou, ale vůbec tak nevypadají - Adelie Amigos pod vedením zkušeného Ramona. Brumlovy "správňácké" pohyby se jim zalíbí natolik, že mu nabídnou spolupráci. V zemi Adeliů se Brumla společně s guru Lovelacem a partou Amigos vydává přes širé ledové pustiny vstříc mnoha dobrodružstvím, aby při nich zjistil, že svým zvláštním darem může změnit svět o kousek k lepšímu ...
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.