Sledovat Garfield online

Přehrajte si Garfield online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 97 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovaný, komedie, rodinný Garfield na !
  Trailer k pořadu Garfield   Sledovat Garfield online
Žánr:
animovaný, komedie, rodinný
Režie:
Peter Hewitt
Hrají a postavy:
Breckin Meyer (Jon), Jennifer Love Hewittová (Liz), Stephen Tobolowsky (Happy Chapman), Bill Murray (Garfield (hlas)), Evan Arnold (Wendell), Mark Christopher Lawrence (Christopher Mello)
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Nejlínější kočka na světě má konečně důvod vstát ze svého křesla

Garfield, všemi milovaný kocour, nemůže mít život sladší. Zaparkován na pohodlném křesle před televizí pojídá své oblíbené lasagne a komanduje svého nebohého pána Jona. Garfield je pánem vesmíru. Zamilovaný Jon opět - jako již mnohokrát v poslední době - vezme Garfielda ke krásné veterinářce Lize Wilsonové. Ta jako vždy konstatuje, že Garfieldovi vůbec nic nechybí "je to prostě jen spokojená tlustá kočka". Jon od ní tentokrát dostane živé, ocasem vrtící, stvoření, které Garfield ve svém životě rozhodně nepostrádal. "Garfielde, seznam se s Odie, že je to roztomilá fenka." Vtipný kocour zůstane poprvé ve svých devíti životech beze slova. Hloupoučká Odie si honí ocásek až se jí zamotá hlava, naráží do zdí a pro nic za nic štěká, to všechno k Jonovu neutuchajícímu nadšení. Nadšeně přivítá Odie ve svém domově.
Hodnocení:
54 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.