Sledovat
Fany a pes
online

Fany a pes
  Trailer  k pořadu Fany a pes
Přehrajte si Fany a pes online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 153 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Průběh pokojné revoluce na podzim roku 1989 z pohledu dítěte.
Lipsko na konci léta 1989. Dvanáctiletá Fany se stará o Sputnika, psa své nejlepší kamarádky Sophie, která odjela s maminkou na letní prázdniny do Maďarska. Na začátku školního roku se však Sophie do třídy nevrátila a Fany začíná tušit, že její kamarádka jako mnoho jiných uprchla s rodinou na Západ. Ze třídy mizí i další děti, a pro Fany tak začíná dobrodružství při hledání kamarádky, které ji zavede do víru začínajících pravidelných pondělních demonstrací i na státní hranice, ale zapříčiní i konflikty s její prorežimní učitelkou. Zdá se, že se věci začínají dávat do pohybu.

Originální název:

Fritzi: A Revolutionary Tale

Žánr: Animovaný
Hrají a postavy: Ali Lyons (Fritzi), Oisin Conroy (Béla), Lucy Carolan (Žofie), James O'Donohue (Benni), Nicola Lindsay (Liesegang), Hugh O'Conor (Klaus)
Rok výroby: 2019
Hodnocení: 70 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT :D 17.11.2023 09:50
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina