Sledovat Dva lidi v ZOO online

Přehrajte si Dva lidi v ZOO online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online komedie, dětem Dva lidi v ZOO na CS Film!
  Sledovat Dva lidi v ZOO online
Žánr:
komedie, dětem
Režie:
Marie Poledňáková
Hrají a postavy:
Miroslav Macháček (Monty), Jiřina Jirásková (Josefina), Martin Morávek (dvojče), Kateřina Macháčková (maminka), Marta Sládečková (Emilka), Jan Hartl (Jára)
Země:
Československo
Rok výroby:
1989
Popis:
Komedie o veselých i vážných problémech se zvířaty, zoologickou zahradou a dvojčaty předstírajícími, že

Starého zoologa Montelíka, přezdívaného Monty, opustí manželka Josefína, protože už má dost problémů, které jim působí zvířata ze zdejší ZOO. Učiní tak právě ve chvíli, kdy k nim mají přijet na návštěvu vnuci Martin a Honza. K problémům s dvojčaty, která se rozhodnou před dospělými vydávat za jednoho, však přibudou další. S ředitelem ZOO a hlavní zooložkou, kteří podvodně kšeftují se zvířaty, s mladou inženýrkou Emilkou, která se rozhodne zabránit prodeji šimpanzího mláděte, i se zvířaty samotnými.
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski