Dva lidi v zoo

Sledovat
Dva lidi v zoo
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Komedie o veselých i vážných problémech se zvířaty, zoologickou zahradou a dvojčaty předstírajícími, že
Starého zoologa Montelíka, přezdívaného Monty, opustí manželka Josefína, protože už má dost problémů, které jim působí zvířata ze zdejší ZOO. Učiní tak právě ve chvíli, kdy k nim mají přijet na návštěvu vnuci Martin a Honza. K problémům s dvojčaty, která se rozhodnou před dospělými vydávat za jednoho, však přibudou další. S ředitelem ZOO a hlavní zooložkou, kteří podvodně kšeftují se zvířaty, s mladou inženýrkou Emilkou, která se rozhodne zabránit prodeji šimpanzího mláděte, i se zvířaty samotnými.

Žánr: Komedie, Dětem
Režie: Marie Poledňáková
Hrají a postavy: Miroslav Macháček (Monty), Jiřina Jirásková (Josefina), Martin Morávek (dvojče), Kateřina Macháčková (maminka), Marta Sládečková (Emilka), Jan Hartl (Jára)
Scénář: Marie Poledňáková
Země: Československo
Rok výroby: 1989
Hodnocení: 63 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko