Sledovat Dva lidi v Zoo online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Dva lidi v Zoo
  Sledovat 1451 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Dětem
Režie:
Marie Poledňáková
Hrají a postavy:
Miroslav Macháček (Monty), Jiřina Jirásková (Josefina), Martin Morávek (dvojče), Kateřina Macháčková (maminka), Marta Sládečková (Emilka), Jan Hartl (Jára)
Země:
Československo
Rok výroby:
1989
Popis:
Komedie o veselých i vážných problémech se zvířaty, zoologickou zahradou a dvojčaty předstírajícími, že

Starého zoologa Montelíka, přezdívaného Monty, opustí manželka Josefína, protože už má dost problémů, které jim působí zvířata ze zdejší ZOO. Učiní tak právě ve chvíli, kdy k nim mají přijet na návštěvu vnuci Martin a Honza. K problémům s dvojčaty, která se rozhodnou před dospělými vydávat za jednoho, však přibudou další. S ředitelem ZOO a hlavní zooložkou, kteří podvodně kšeftují se zvířaty, s mladou inženýrkou Emilkou, která se rozhodne zabránit prodeji šimpanzího mláděte, i se zvířaty samotnými.
Hodnocení:
62 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko