Sledovat Dúhenka online

Přehrajte si Dúhenka online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online fantasy Dúhenka na STV1!
  Trailer k pořadu Dúhenka   Sledovat Dúhenka online
Žánr:
fantasy
Režie:
Braňo Mišík
Hrají a postavy:
Leopold Haverl
Země:
Česká Republika, Slovensko
Rok výroby:
2000
Popis:
Výpravný pohádkový příběh o síle lásky, která překoná překážky i tajemná kouzla Vládce pramenů.

Příběh vypráví o střetu dvou světů - chladném a přísném světě Vládce pramenů a zemi lidí, kde se Duhová panna poprvé setkává s láskou, citem v kouzelné říši dosud nepoznaným. Krásná panna se zamiluje do krále Zorana. Pouto mezi ní a mladým panovníkem je silnější než zákazy Vládce pramenů. A tak se Duhová panna rozhodne opustit svoji říši a za krále Zorana se provdá. Avšak za svatbu těch dvou platí celé království. Vládce pramenů se mstí. V zemi se pomalu začíná ztrácet voda...
Duhová panna má jedinou možnost, jak lidi před smrtí žízní zachránit - odchází zpět do magického světa, z něhož přišla... Vrátí se poté znovu na zemi štěstí? Setká se ještě někdy Duhová panna s milovaným králem a svojí půvabnou dcerou Rosenkou? Dokáže Vládce pramenů pochopit, co je to lidský cit...?
Hodnocení:
52 %
Sledujte na:
STV1 STV1 Archív a všechna videa pořadů televize STV1 online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski