Sledovat Dobrodružství Tedyho Stonese online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Dobrodružství Tedyho Stonese
  Trailer k pořadu Dobrodružství Tedyho Stonese   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Animovaný, Komedie
Režie:
Enrique Gato
Hrají a postavy:
Óscar Barberán (Tadeo Jones (hlas)), Michelle Jenner (Sara (hlas)), Pep Anton Munoz (Max Mordon (hlas)), Luis Posada (Momia (hlas)), Meritxell Ané (Tadeo nino (hlas)), Miguel Ángel Jenner (Kopponen (hlas))
Scénář:
Ignacio del Moral, Jordi Gasull, Neil Landau, Javier López Barreira, Gorka Magallón, Diego San José
Země:
Španělsko
Rok výroby:
2012
Popis:
Rodinný animovaný film o záchraně bájného Ztraceného města Inků.

Tad, snílek pracující na stavbě, je díky záměně za slavného archeologa poslán na expedici do Peru. S pomocí Jeffa - svého věrného psa, neohrožené archeoložky, němého papouška a podvodníčka, se pokusí zachránit bájné Ztracené město Inků před zlou skupinou lovců pokladů.
Hodnocení:
59 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko