Sledovat Der Froschkönig online

Přehrajte si Der Froschkönig online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 122 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Der Froschkönig
  Trailer k pořadu Der Froschkönig   Sledovat Der Froschkönig online
Žánr:
Pohádka, Rodinný, Romantický
Režie:
Franziska Buch
Hrají a postavy:
Sidonie von Krosigková (Prinzessin Sophie), Friedrich von Thun (König), Richy Müller (Eiserner Heinrich), Alexander Merbeth (Prinz Floris / Frosch), Marie-Louise Stahlová (Prinzessin Anna), Janina Stopperová (Prinzessin Mera)
Země:
Německo
Rok výroby:
2008
Popis:
Osud princezny Sophie změní ve slavné pohádce bratří Grimmů ztracená zlatá koule, mluvící žába a daný slib.

V dobách, kdy se ještě sliby plnily, žila princezna Sophie. K osmnáctinám dostala zlatou kouli, kterou jí v závěti odkázala matka s tím, že ji ochrání od špatných rozhodnutí a pomůže jí následovat hlas srdce. Přes všechny oslavy, dárky a gratulanty však princeznu narozeniny příliš netěší. Na přání otce se totiž má zasnoubit s bohatým princem Fridrichem, aby zachránila upadající říši. Navíc jí zlatá koule při hře v královské zahradě spadne do rybníka. Jak tak Sophie sedí na břehu a pláče, zaslechne podivný hlas a překvapeně zjistí, že k ní mluví velká žába. Nabídne jí, že kouli najde a přinese na břeh, pokud princezna slíbí, že ji přijme za přítelkyni a bude moci sedět po jejím boku, jíst z jejího talíře a spát v její posteli. Sophie to žábě bez rozmýšlení slíbí. Jenže když žába skutečně kouli vyloví, nemá už tolik chuti splnit, co slíbila. Vždyť kdo by chtěl mít po boku zelenou obludu. Uteče, ale žába se zanedlouho objeví na zámku, a když se přísný král dozví o Sophiině slibu, přinutí ji, aby ho splnila. Dotěrná žába tak sedí vedle princezny, jí z jejího zlatého talíře, a chystá se dokonce spát v její posteli. To už je však na princeznu moc, a tak žábu popadne mrští s ní o zeď. V tu chvíli se však stane něco nečekaného.
Hodnocení:
56 %
Sledujte na:
ARD ARD Archív a všechna videa pořadů televize ARD online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko