Der dritte Prinz

Der dritte Prinz
  Trailer  k pořadu Der dritte Prinz
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 157 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu: Der dritte Prinz

Královští sourozenci, dvojčata se vydají na dobrodružnou cestu za vysvobozením staršího bratra ze zakletí a za krásnou tajemnou princeznou.
Princ Jaroslav se vydává do světa hledat ztracené sourozence, staršího bratra Jindřicha a své dvojče Jaromíra. Ti se zamilovali do tajemné krásky na portrétu, do princezny ze Země démantových skal a při jejím hledání zmizeli kdesi ve skalách. Princ Jaroslav nalezne princeznu Milenu a rozhodne se splnit tři úkoly, aby sourozence zachránil z prokletí.

Originální název:

Třetí princ

Žánr: Pohádka
Hrají a postavy: Libuše Šafránková (princezna Milena / princezna z Diamantových hor), Pavel Trávníček (princ Jaromír / princ Jaroslav), Luděk Munzar (král), Jana Hlaváčová (královna), Jiří Bartoška (princ Jindřich), Ota Sklenčka (sluha)
Rok výroby: 1982
Hodnocení: 65 %
Vysíláno na: ARD
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina