Sledovat Malá mořská víla online

Přehrajte si Malá mořská víla online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 114 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Malá mořská víla
  Trailer k pořadu Malá mořská víla   Sledovat Malá mořská víla online
Žánr:
Pohádka
Režie:
Karel Kachyňa
Hrají a postavy:
Miroslava Šafránková (Malá morská víla), Radovan Lukavský (Král vsech morí), Petr Svojtka (Princ Jizní ríse), Libuše Šafránková (Princezna), Marie Rosůlková (babička), Milena Dvorská (Carodejnice)
Země:
Československo
Rok výroby:
1976
Popis:
Nejmladší dcera mořského krále se zamilovala do pozemského prince. Bude její láska opětována?

Vypráví o lásce malé mořské víly, dcery mořského krále, k pozemskému princi ze ztroskotané lodi. Pro něj víla obětuje to nejcennější, co má - svou nesmrtelnost a svůj hlas. Je to však láska nenaplněná, protože princ se zamiluje do cizí princezny, o které si omylem myslí, že je jeho zachránkyně. Víla se může zachránit, když prince zabije, avšak pokud to nedokáže, změní se v mořskou pěnu.
Hodnocení:
72 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski