Sledovat Malá mořská víla online

Přehrajte si Malá mořská víla online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovaný, fantasy, hudba & umění, komedie, muzikály, pohádka, dětem, rodinný, romantický Malá mořská víla na !
  Trailer k pořadu Malá mořská víla   Sledovat Malá mořská víla online
Žánr:
animovaný, fantasy, hudba & umění, komedie, muzikály, pohádka, dětem, rodinný, romantický
Režie:
Ron Clements, John Musker
Hrají a postavy:
Rene Auberjonois (Louis (hlas)), Christopher Daniel Barnes (Eric (hlas)), Jodi Bensonová (Vanessa (hlas)), Pat Carrollová (Ursula (hlas)), Paddi Edwardsová (Flotsam & Jetsam (hlas)), Buddy Hackett (Scuttle (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
1989
Popis:
Jeden z nejpůvabnějších celovečerních animovaných filmů studia Walta Disneye.

Dcera krále moří Tritona se vydává na dobrodružnou cestu a skončí to dvěma Oskary a plejádou hudebních ocenění. Jeden z nejslavnějších celovečerních filmů Walta Disneyho ve zbrusu nové digitální podobě vypráví příběh princezny Ariel, která se vypraví na svou osudovou pouť. Důvodem není nic menšího, než princeznina touha splnit si svůj nejkrásnější sen a ještě k tomu ochránit království svého otce. Po jeho pokladech - a samozřejmě po vládě - dychtí totiž čarodějnice Uršula. Princeznu na vzrušující výpravě doprovázejí její nejlepší přátelé, rybička Flounder a krab Sebastian. Poutníci musejí zdolat spoustu překážek a nástrah, mimo jiné i proto, aby princeznina duše nepropadla navěky zlé čarodějnici. Tajemné i obávané mořské hlubiny k tomu poskytují spektakulární kulisy.
Hodnocení:
76 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski