Sledovat Das Dschungelbuch online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Das Dschungelbuch
  Sledovat 1291 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Rodinný
Režie:
Tapaas Chakravarti
Hrají a postavy:
Jimmy Hibbert (Baloo), David Holt (Šér Chán), Nigel Pilkington (Tabaqui / ...), Teresa Gallagherová (Darzi), Emma Tateová (Mowgli), Joey D'Auria (Akela / ...)
Země:
Indie, Německo, Francie
Rok výroby:
2010
Popis:
Navěky platný Kiplingův příběh o džungli a jejích obyvatelích teď budeme moci sledovat ve formě televizního seriálu. Opět uvidíme Mauglího, ztraceného chlapce, kterému džungle otevřela svou náruč, vychovala ho a naučila všemu, co musí obyvatel pralesa znát. Znovu se můžeme společně smát jeho legračním a dobrodružným příhodám a uvidíme, jak se postupně stává z dítěte džungle člověkem.
Hodnocení:
42 %
Sledujte na:
Kika Kika Archív a všechna videa pořadů televize Kika online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski