Sledovat Cyprián a bezhlavý prapradědeček online

Přehrajte si Cyprián a bezhlavý prapradědeček online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online Fantasy, Pohádka, Dětem Cyprián a bezhlavý prapradědeček na !
  Sledovat Cyprián a bezhlavý prapradědeček online
Žánr:
Fantasy, Pohádka, Dětem
Režie:
Vlasta Janečková
Hrají a postavy:
Lukáš Vaculík (Cyprián), Bořivoj Navrátil (Great-great-grandfather Sudivoj), Naďa Konvalinková (Kunhuta), Klára Pollertová (Veronika, hospodyně u Sýkorů), Jana Březinová (White Lady Jenovéfa), Michaela Markovicová (Cecilka)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1997
Popis:
Veselá pohádka o rozpustilých strašidlech.

Mladý rytíř Cyprián z Višně už má dávno čas na ženění, a přesto o svatbě nechce ani slyšet. Kuchařce Kunhutě však jeho budoucnost leží na srdci, a tak zve na hrad jednu nevěstu za druhou. Jenže Cyprián se přátelí s hradními strašidly - bezhlavým rytířem, zlobivou Cecilkou a Bílou paní - a ta mu ochotně pomáhají zbavit se všech vdavekchtivek. Jednoho dne svým strašením vyděsí k smrti i Veroniku, Kunhutinu neteř, ale Cyprián se náhle hněvá...
Hodnocení:
63 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski