Sledovat Chuggington pályaudvar online

Přehrajte si Chuggington pályaudvar online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 116 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Chuggington pályaudvar
  Sledovat Chuggington pályaudvar online
Žánr:
Animovaný, Dětem, Rodinný
Režie:
Xiao-dong Xu, Sarah Ballová, Xiae-dong Xu
Hrají a postavy:
Brigid Harrington (Koko / ...), Imogen Bailey (Koko), Tony Terraciano (Wilson), Morgan Overton (Wilson), Maria Darlingová (Vee), Paul Panting (starý Puffer Pete)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2008
Popis:
Chuggington je neobyčejné místo, kde jsou jedinými dopravními prostředky zvláštní vlaky, které mluví, myslí a nepotřebují strojvedoucí. Staňte se svědky dobrodružství tří mladých a nezkušených vláčků jmény WILSON, BREWSTER a KOKO, kteří se podobně jako všechny ostatní děti učí nejraději při hrách a zábavě. CHUGGINGTON má nekonečné množství zastávek a věřte, že spolu s mašinkami zažijete neuvěřitelná dobrodružství.
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
M2 M2 Archív a všechna videa pořadů televize M2 online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski