Sledovat
Balto III: Velký závod
online

Balto III: Velký závod
  Trailer k pořadu Balto III: Velký závod Trailer
Přehrajte si Balto III: Velký závod online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 136 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 199 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Balto a jeho potomek Kodi, se obávají o budoucnost psích spřežení. Technický pokrok se totiž nezadržitelně řítí kupředu a lidé používají k přepravě zásob a pošty stále častěji letadla. Ve fascinujícím závodě tradice proti technologii se spolu utká psí spřežení vedené Baltem a letadlo, které Balta přivádí k úžasu. když pilot Duke nedoletí do cíle, většina psů až do rána oslavuje důkaz své nadřazenosti nad lidským pokrokem, avšak Balto má divné tušení. Se svými přáteli Mucem a Lucem se vydává do pustiny hledat posádku letadla: Duka a Borise.

Režie: Phil Weinstein
Hrají a postavy: Sean Astin (Kodi (hlas)), Jodi Bensonová (Jenna (hlas)), Keith Carradine (Duke (hlas)), Bill Fagerbakke (Ralph (hlas)), Charles Fleischer (Boris (hlas)), Charity Jamesová (Dusty (hlas))
Scénář: Elana Lesser, Cliff Ruby
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 61 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT :D 5.8.2022 09:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko