Sledovat
Legendární parta
online

Legendární parta
  Trailer  k pořadu Legendární parta
Přehrajte si Legendární parta online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 153 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Celé věky ochraňují legendární Strážci malé děti před zlými silami. Jenže teď potřebují kouzelné bytosti pomoc od těch nejmenších, aby Bubáka porazili.
Podle legend pomáhali Strážci lidstvu po celá staletí, zejména pak ty nejmenší a nejzranitelnější děti. Jenže tentokrát se vrací ze stínů starý nepřítel a Velikonoční zajíc, Mikuláš, Zuběnka a Hajaja možná budou potřebovat posilu. Měsíc vybere jako nového Strážce Jacka Frosta, lehkomyslného a trochu škodolibého pána mrazu, který by se jakékoliv zodpovědnosti nejraději vyhnul. Je tak na Strážcích, aby Jackovi i všem dětem předvedli, co taková legendární parta dokáže!

Originální název:

Rise of the Guardians

Režie: Peter Ramsey
Hrají a postavy: Chris Pine (Jack Frost (hlas)), Alec Baldwin (North (hlas)), Jude Law (Pitch (hlas)), Isla Fisherová (Tooth (hlas)), Hugh Jackman (E. Aster Bunnymund (hlas)), Dakota Goyo (Jamie (hlas))
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 72 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 1.12.2023 20:00
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina