Sledovat Asterix v Británii online

Přehrajte si Asterix v Británii online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 117 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Asterix v Británii
  Trailer k pořadu Asterix v Británii   Sledovat Asterix v Británii online
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Dětem
Režie:
Pino Van Lamsweerde
Hrají a postavy:
Roger Carel (Astérix (hlas)), Pierre Tornade (Obélix (hlas)), Graham Bushnell (Jolitorax (hlas)), Pierre Mondy (Cetinlapsus (hlas)), Maurice Risch (Châteaupétrus (hlas)), Roger Lumont (Stratocumulus (hlas))
Země:
Francie
Rok výroby:
1986
Popis:
Příběh s oblíbenými galskými hrdiny se tentokrát odehrává v Británii. Malý Asterix, velký Obelix a věrné psisko Idefix prožívají nejedno dobrodružství, prokazují svou neohroženost, nedostižný vtip a potřebnou kuráž v boji Britů proti Caesarovi. Ovšem za největší úspěch je považováno Asterixovo objevení čaje, kterým si Britové o "páté" začali doplňovat svoji horkou vodu s mlékem.
Hodnocení:
72 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski