Asterix v Británii

Asterix v Británii
  Trailer  k pořadu Asterix v Británii
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu

Příběh s oblíbenými galskými hrdiny se tentokrát odehrává v Británii. Malý Asterix, velký Obelix a věrné psisko Idefix prožívají nejedno dobrodružství, prokazují svou neohroženost, nedostižný vtip a potřebnou kuráž v boji Britů proti Caesarovi. Ovšem za největší úspěch je považováno Asterixovo objevení čaje, kterým si Britové o "páté" začali doplňovat svoji horkou vodu s mlékem.

Originální název:

Astérix chez les Bretons / Asterix in Britain

Hrají a postavy: Roger Carel (Astérix (hlas)), Pierre Tornade (Obélix (hlas)), Graham Bushnell (Jolitorax (hlas)), Pierre Mondy (Cetinlapsus (hlas)), Maurice Risch (Châteaupétrus (hlas)), Roger Lumont (Stratocumulus (hlas))
Země: Francie
Rok výroby: 1986
Hodnocení: 71 %
Vysíláno na: ČT :D
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina