Sledovat
Asterix dobývá Ameriku
online

Asterix dobývá Ameriku
  Trailer k pořadu Asterix dobývá Ameriku Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 145 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Asterix a Obelix se vydají zachránit mága Getafixe, který byl Římany vystřelen na kraj světa. Potřebují totiž jeho medicínu, ve které je ukryta jejich síla. Na své pouti se dostanou do Ameriky, kde bojují s Indiány, zachrání náčelníkovu dceru před splašenými bizony, porazí největšího bojovníka kmene a osvobodí dva přátele od mučednického kůlu. Najdou také Getafixe, o jehož medicínu usiluje místní kouzelník, aby dosáhl neomezené moci. Po všech strastech se dostanou všichni domů, kde zachrání vesničany a Caesara pošlou tam, kam patří.

Režie: Gerhard Hahn
Hrají a postavy: Roger Carel (Astérix (hlas)), Pierre Tornade (Obélix (hlas)), Henri Labussiere (Panoramix), Francois Chaix (Abraracourcix), Michel Tugot-Doris (Assurancetourix), Jean Dautremay (Ordralfabétix)
Země: Německo, Francie
Rok výroby: 1994
Hodnocení: 59 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT :D 13.7.2022 14:45
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська