Sledovat Asterix dobývá Ameriku online

Přehrajte si Asterix dobývá Ameriku online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 117 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Asterix dobývá Ameriku
  Trailer k pořadu Asterix dobývá Ameriku   Sledovat Asterix dobývá Ameriku online
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Historický, Komedie, Rodinný
Režie:
Gerhard Hahn
Hrají a postavy:
Roger Carel (Astérix (hlas)), Pierre Tornade (Obélix (hlas)), Henri Labussiere (Panoramix), Francois Chaix (Abraracourcix), Michel Tugot-Doris (Assurancetourix), Jean Dautremay (Ordralfabétix)
Země:
Německo, Francie
Rok výroby:
1994
Popis:
Asterix a Obelix se vydají zachránit mága Getafixe, který byl Římany vystřelen na kraj světa. Potřebují totiž jeho medicínu, ve které je ukryta jejich síla. Na své pouti se dostanou do Ameriky, kde bojují s Indiány, zachrání náčelníkovu dceru před splašenými bizony, porazí největšího bojovníka kmene a osvobodí dva přátele od mučednického kůlu. Najdou také Getafixe, o jehož medicínu usiluje místní kouzelník, aby dosáhl neomezené moci. Po všech strastech se dostanou všichni domů, kde zachrání vesničany a Caesara pošlou tam, kam patří.
Hodnocení:
60 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski