Sledovat Arthur a Maltazardova pomsta online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Arthur a Maltazardova pomsta
  Trailer k pořadu Arthur a Maltazardova pomsta   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Rodinný, Dětem
Režie:
Luc Besson
Hrají a postavy:
Selena Gomezová (Selenia), Freddie Highmore (Arthur), Omar Sy (Snow), Asa Butterfield (Arthur jako pětiletý), Stacy Fergusonová (Replay), Mia Farrowová (babička)
Země:
Francie
Rok výroby:
2009
Popis:
Podívaná pro malé i velké.

Arthur je natěšený, protože dnes večer se naposledy může vrátit do říše Minimojů a setkat se tak s princeznou Selénií. Minimojové na jeho počest chystají obrovskou hostinu a princezna se chystá obléknout do šatů z růžových okvětních plátků. Arthur ale nečekaně najde zrnko rýže, kde je napsáno SOS. Není pochyb o tom, že princezna Selénia je v nebezpečí! Arthur se dvakrát nerozmýšlí a vydává se ji zachránit. Až na místě ale zjistí, že Minimojové ho o pomoc nevolali. Kdo na mladého hrdinu nastražil tuto léčku?
Hodnocení:
53 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski