Sledovat
Turné
online

Turné
  Trailer k pořadu Turné Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Zlatý věk kypré burlesky.
Bývalý pařížský producent Joachim za sebou nechal celý dosavadní život, aby v Americe začal znovu. Po čase se do Francie vrací s burleskní show, ve které vystupují ne úplně nejmladší a nejštíhlejší tanečnice, kterým Joachim popletl hlavy romantickými představami o turné po své domovině. I přesto, že skupinu čekají levné motely a nedostatek peněz, entuziasmus kyprých showgirls u publika boduje. Sen o vyvrcholení turné v Paříži ale narazí na Joachimovu minulost plnou nezhojených ran.

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Mathieu Amalric
Hrají a postavy: Miranda Colclasure (Mimi Le Meaux), Suzanne Ramseyová (Kitten on the Keys), Dirty Martini (Dirty Martini), Julie Atlas Muzová (Julie Atlas Muzová), Angela de Lorenzo (Evie Lovelleová), Alexander Craven (Roky Roulette)
Země: Francie
Rok výroby: 2010
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 24.6.2022 18:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko