Sledovat film
I dva jsou rodina
online

Film I dva jsou rodina
  Trailer k filmu I dva jsou rodina Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Být svobodným otcem vůbec není lehké.
Vtipný a nonšalantní Samuel si užívá bezstarostný život na francouzské Riviéře. Jednoho dne ho však navštíví víkendový flirt Kristin a oznámí mu, že dítě, které drží v náručí, je jeho. Předá mu holčičku a uteče. Samuel vyráží s malou Glorií do Londýna, kde Kristin marně hledá. Nakonec mu nezbývá nic jiného než si najít práci a ve velkoměstě se usadit. Samuel se okouzlujícím způsobem pouští do výchovy malé Glorie. Během následujících osmi let se ukáže, že je nejen milující, ale i hodně netradiční táta. S humorem se vypořádává s nástrahami každodenního života osamělého Francouze v Londýně. Rodinná idylka se však záhy změní, když se zničehonic před jejich dveřmi objeví Kristin.

Žánr: Drama, Komedie
Režie: Hugo Gélin
Hrají a postavy: Omar Sy (Samuel), Clémence Poésyová (Kristin), Antoine Bertrand (Bernie), Ashley Walters (Lowell), Gloria Colston (Gloria), Clémentine Célariéová (Samantha)
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 74 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 20.12.2021 23:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko